Scena Główna

Budownictwo modułowe na Scenie Głównej!

Targi KIAF, czyli Międzynarodowe Targi Architektury, to wydarzenie, na które architekci, projektanci wnętrz i miłośnicy nowoczesnej architektury czekają z niecierpliwością. To prawdziwa uczta dla tych, którzy interesują się najnowszymi trendami w dziedzinie budownictwa i designu. Jednakże, tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle ekscytująco, gdyż będzie można zobaczyć niezwykłą atrakcję - fragment budynku modułowego!

MODEL NA EXPO_2024_2 - Obrazek1.jpg

Tak, dobrze przeczytaliście! Na targach KIAF będziecie mogli z bliska przyjrzeć się fragmentowi budynku modułowego, który przyciąga uwagę swoją innowacyjnością i funkcjonalnością. Budynki modułowe od lat zdobywają popularność na całym świecie ze względu na swoją elastyczność, szybkość montażu oraz ekologiczność - a także usprawnienie pracy architekta.

MODEL NA EXPO_2024_2 - Obrazek3.jpg

Ale to nie wszystko! Targi KIAF nie tylko będą miejscem, gdzie można podziwiać nowoczesne rozwiązania architektoniczne, ale także będą gościły prelekcje i panele dyskusyjne - i co najważniejsze, odbędą się one wewnątrz tego budynku modułowego! To wyjątkowa okazja, by wziąć udział w dyskusjach na temat przyszłości architektury i budownictwa, a jednocześnie doświadczyć na własnej skórze, jak wygodne i funkcjonalne mogą być budynki tego typu.

MODEL NA EXPO_2024_2 - Obrazek18.jpg

To wszystko możliwe jest dzięki współpracy z HausWerk, który jest Partnerem Głównym targów. Dzięki ich zaangażowaniu i innowacyjnemu podejściu będziemy mogli doświadczyć architektury przyszłości już teraz. Czekamy z niecierpliwością na to niezwykłe wydarzenie, które na pewno zapadnie nam w pamięć na długo!