Konkurs Majstersztyki

FR_20230920_0009.jpg

KONKURS MAJSTERSZTYKI

 

W epoce wszechobecnego przepływu informacji, walka o uwagę klientów staje się nieustannym wyzwaniem. Jak zatem sprawić, aby produkt najwyższej jakości zwrócił uwagę kluczowych odbiorców? Odpowiedzią są Majstersztyki – konkurs stworzony z myślą o wyróżnieniu najbardziej innowacyjnych i inspirujących produktów naszych wystawców. To wyjątkowa okazja do promocji marki bez dodatkowych kosztów.

 

Wystawcy mogą zgłaszać do konkursu swoje najlepsze produkty w 3 kategoriach:

Kategorie

 • Design

  Poszukujemy wyjątkowych projektów, które przekraczają granice konwencji - czy to rewolucyjna forma, zaskakujące połączenie materiałów czy ergonomiczne rozwiązania. Jeśli twój produkt jest symbolem kreatywności, innowacyjnego podejścia do formy, to ta kategoria jest dla Ciebie.

 • Innowacja

  Ta kategoria to przestrzeń dla tych, którzy nie boją się eksperymentować z nowymi technologiami i kreować przyszłość już dziś. Poszukujemy rewolucyjnych rozwiązań, które przynoszą nowy wymiar komfortu, efektywności i interakcji.

 • Zrównoważony rozwój

  Produkt w tej kategorii powinien wpisywać się w ideę odpowiedzialności społecznej i ekologicznej - poprzez zastosowanie eko-materiałów, minimalizację śladu węglowego, czy podejście do recyklingu – poszukujemy produktów, które stanowią wzór harmonii między innowacją a dbałością o środowisko. 

Zasady konkursu

 • W konkursie Majstersztyki mogą brać udział wystawcy Targów KIAF (zarówno z edycji w Krakowie, jak i w Gdańsku).
 • Produkty mogą być zgłaszane w 3 kategoriach (1 produkt może być zgłoszony tylko w 1 kategorii) do 31 lipca 2024 roku.
 • Jury konkursu wyłoni po 1 zwycięzcy z każdej kategorii.

Nagrody

 • Ekspozycja w przestrzeni targów

  Zwycięski Majstersztyk otrzyma ekspozycje w przestrzeni targów, w której będzie mógł zaprezentować się w pełnej krasie.

 • Prezentacja na Scenie Głównej

  Firma odpowiedzialna za zwycięski produkt będzie miała okazję zaprezentować go na Scenie Głównej, dzieląc się unikatowymi aspektami i procesem tworzenia.

 • Promocja w social mediach

  Nasz zespół zajmie się również promocją zwycięskiego produktu na naszych platformach społecznościowych oraz w materiałach reklamowych.